آمبولانس خصوصی مجهز آمبولانس خصوصی فوری آمبولانس خصوصی تهران | شمال تهران | شهرستان ها

آمبولانس خصوصی مجهز آمبولانس خصوصی فوری آمبولانس خصوصی تهران | شمال تهران | شهرستان ها

آمبولانس ایران و آمبولانس خصوصی از سراسر ایران به تهران

همه مطالب 01 آبان 1402
آمبولانس ایران و آمبولانس خصوصی از ایران به تهران انتقال بیمار با آمبولانس از ایران به تهران و بالعکس آمبولانس در ایران آمبولانس خصوصی در ایران جهت درخواست آمبولانس در ایران ابتدا با اورژانس ایران تماس بگیرید و بعد با آمبولانس خصوصی ایران آمبولانس ایران و آمبولانس خصوصی استانبول و اجاره آمبولانس استانبول آمبولانس در ایران آمبولانس خصوصی در استانبول اعزام آمبولانس در ایران گاهی اوقات ممکن است فردی به دلیل مشکلات جسمی ، کم تحرک یا بی تحرک باشد ، و در عین حال قصد مراجعه به بیمارستان در ایران را نیز داشته باشد. در چنین مواقعی شاید کرایه آمبولانس ایران گزینه مناسبی باشد.خدمات اعزام آمبولانس ایران شامل ، انتقال مددجو از منزل به بیمارستان و بلعکس ، از بیمارستان به بیمارستان ، از شهرستان به شهر و بلعکس می باشد. همچنین در صورت نیاز و یا درخواست مددجو و یا خانواده ایشان ، هماهنگی و اعزام آمبولانس ایران نیز -امکان پذیر می باشد. آمبولانس فوری اجاره آمبولانس جهت تماس با آمبولانس خصوصی و اجاره آمبولانس خصوصی با مرکز آمبولانس خصوصی تماس بگیرید.

آمبولانس ایران  و آمبولانس  خصوصی از ایران  به تهران

انتقال بیمار با آمبولانس  از ایران  به تهران و بالعکس

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

جهت درخواست آمبولانس  در ایران   ابتدا با اورژانس ایران   تماس بگیرید و بعد با آمبولانس  خصوصی ایران 

آمبولانس ایران  و آمبولانس  خصوصی استانبول و اجاره آمبولانس استانبول

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در استانبول

اعزام آمبولانس  در ایران   گاهی اوقات ممکن است فردی به دلیل مشکلات جسمی ، کم تحرک یا بی تحرک باشد ، و در عین حال قصد مراجعه به بیمارستان در ایران   را نیز داشته باشد. در چنین مواقعی شاید کرایه آمبولانس ایران   گزینه مناسبی باشد.خدمات اعزام آمبولانس ایران   شامل ، انتقال مددجو از منزل به بیمارستان و بلعکس ، از بیمارستان به بیمارستان ، از شهرستان به شهر و بلعکس می باشد. همچنین در صورت نیاز و یا درخواست مددجو و یا خانواده ایشان ، هماهنگی و اعزام آمبولانس ایران   نیز -امکان پذیر می باشد. آمبولانس  فوری اجاره آمبولانس

 

جهت تماس با آمبولانس  خصوصی و اجاره آمبولانس  خصوصی با مرکز آمبولانس  خصوصی تماس بگیرید.

آمبولانس  در ایران   آمبولانس  خصوصی در ایران   آمبولانس  در ایران   آمبولانس  خصوصی در ایران   همانطور که گفتیم عوامل مختلفی بر قیمت و هزینه این ماشین های امدادی تاثیرگذار هستند. کادر پزشکی که در آمبولانس ایران   حضور دارند نیز از این عوامل محسوب می شوند. اجازه دهید این موضوع را با طرح مثالی برایتان شفاف سازیم. گاهی اوقات یک بیمار که حال وخیمی ندارد و فقط برای انجام چند آزمایش و یا یک عمل جراحی به بیمارستان دیگری انتقال می یابد می تواند با استفاده از آمبولانس  و حضور تنها یک پرستار این مسیر را طی کرده و به سلامت به مقصد خود برسد اما در پاره ای اوقات بیماری که در آمبولانس  قرار می گیرد شرایط بسیار وخیمی دارد به طوری که لازم است یک تیم پزشکی مجرب تا انتهای مسیر او را همراهی کنند تا در صورت بروز اتفاقات ناگوار مانند حمله های تنفسی و قلبی و دیگر موارد به سرعت وارد عمل شده و جان او را نجات دهند. در چنین شرایطی مسلم است که قیمت آمبولانس  خصوصی با حضور یک تیم پزشکی کاملا ًبا اجاره آن ماشین بدون حضور پزشکان تفاوت دارد؛ این نیز یک موضوع بدیهی است و شما در هر مرکز درمانی به خوبی شاهد این موضوع بوده اید که پزشکان برای ارائه خدمات درمانی خود اغلب مبالغی همچون حق ویزیت ، حق عمل و موارد دیگری از این دست را از بیماران دریافت می کنند. آمبولانس  در ایران   آمبولانس  خصوصی در ایران 

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

 

جهت درخواست آمبولانس  در ایران   ابتدا با اورژانس ایران   تماس بگیرید و بعد با آمبولانس  خصوصی ایران 

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

اعزام آمبولانس  در ایران   گاهی اوقات ممکن است فردی به دلیل مشکلات جسمی ، کم تحرک یا بی تحرک باشد ، و در عین حال قصد مراجعه به بیمارستان در ایران   را نیز داشته باشد. در چنین مواقعی شاید کرایه آمبولانس ایران   گزینه مناسبی باشد.خدمات اعزام آمبولانس ایران   شامل ، انتقال مددجو از منزل به بیمارستان و بلعکس ، از بیمارستان به بیمارستان ، از شهرستان به شهر و بلعکس می باشد. همچنین در صورت نیاز و یا درخواست مددجو و یا خانواده ایشان ، هماهنگی و اعزام آمبولانس ایران   نیز -امکان پذیر می باشد. آمبولانس  فوری اجاره آمبولانس

مجموعه خدمات اعزام آمبولانس ایران   عبارت اند از :

اجاره آمبولانس  خصوصی در ایران 

ارائه خدمات آمبولانس  به بیمارستان ها جهت انتقال بیماران بستری توسط پزشک و پرستار مجرب .

اعزام آمبولانس  های ICU ,NICU ,PICU و CCU جهت انتقال بیماران با شرایط خاص

استقرار آمبولانس  به همراه کادر پزشکی در اماکن ورزشی

استقرار آمبولانس  به همراه کادر پزشکی در نمایشگاه ها و کنفرانس ها

استقرار آمبولانس  به همراه کادر پزشکی در سفارت خانه ها . اماکن های دولتی و خصوصی

استقرار آمبولانس  به همراه کادر پزشکی در کارخانه ها و اماکن صنعتی ، نظامی و کلیه پروژه های ساختمانی

 انواع آمبولانس  در ایران 

آمبولانس  خصوصی در ایران 

آمبولانس  زمینی آمبولانس  خصوصی در ایران 

آمبولانس  هوایی آمبولانس  خصوصی در ایران 

آمبولانس  VIP آمبولانس  خصوصی در ایران 

آمبولانس  نوزادان در ایران 

هزینه کرایه آمبولانس ایران   خصوصی چقدر است ؟

میزان هزینه کرایه آمبولانس  خصوصی ممکن است بسته به شرایط متفاوت باشد. پس برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه کرایه آمبولانس  و یا درخواست آمبولانس  ، با ما تماس بگیرید.

تماس با کارشناس آمبولانس  خصوصی در ایران 

ارسال پیامک به کارشناس آمبولانس  خصوصی در ایران 

مزایای دریافت خدمات اعزام آمبولانس ایران   از شرکت خدمات آمبولانس ایران 

در صورتی که به برخی تجهیزات پزشکی نیاز داشته باشید ، شرکت خدمات آمبولانس ایران   قادر به تامین برخی از تجهیزات پزشکی می باشد.

در صورتی که به خدمات پرستاری و مراقبت در منزل نیاز داشته باشید ، شرکت خدمات آمبولانس ایران   قادر به ارائه این خدمات به شما خواهد بود.

در صورتی که به برخی خدمات پزشکی و درمانی در منزل ، یا خدمات آزمایش و نمونه گیری در منزل نیاز داشته باشید ، بسته به شرایط ممکن است شرکت خدمات آمبولانس ایران   برخی یا تمام نیاز های شما را برطرف نماید.

صرفه جویی در زمان با آمبولانس  خصوصی در ایران 

به جهت اهمیت صرفه جویی در زمان ، در صورت تمایل ، قبل از تماس با شرکت جهت اجاره آمبولانس  خصوصی ، به چند سوال پاسخ دهید و جواب آنها در یک برگه یادداشت بفرمایید.

مبداء و مقصد کجاست ؟ آمبولانس  خصوصی در ایران   به تهران

آیا مددجو به بیماری یا بیماری هایی مبتلا است ؟

آیا مددجو علائمی دارد ؟ علائم مددجو چیست ؟ از چه زمانی این علائم را دارد ؟ چه موقع علائم پدیدار یا پنهان می شوند ؟

سن مددجو چقدر است ؟

وزن مددجو چقدر است ؟

موارد استفاده از نمونه قرارداد اجاره آمبولانس ایران 

قرارداد اجاره آمبولانس ایران   در موارد متعددی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه به مواردی که آمبولانس ایران   کرایه می‌شود و مورد استفاده قرار می‌گیرد، اشاره می‌کنیم:

 

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

ممکن است یک مرکز درمانی هزینه خرید یک آمبولانس  را نداشته باشد. در این زمان، آمبولانس  را از مراکز درمانی بزرگتری که تعدادی آمبولانس  دارند، به اجاره می‌گیرد.

در مانور‌ها مانند روز اهدای خون یا بعضی زمان‌های خاص در طول سال، لازم است که آمبولانس ‌هایی در مناطقی حضور داشته باشند. در این زمان که برای زمان مشخصی نیاز به آمبولانس  است، می‌توان آمبولانس  را اجاره کرد.

گاهی شاهد این مساله هستیم که بعد از فوت شخصی، بازماندگان قصد دارند که فرد فوت شده را برای خاکسپاری به شهر دیگری ببرند. در این زمان نیز می‌توان آمبولانس  را کرایه کرد.

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

گاهی شخص مصدوم و بیمار، به دلخواد خودش تمایل دارد که بیمارستان عوض کند یا از شهری به شهر دیگر منتقل شود. در این زمان نیز آمبولانس  می‌تواند این کار را برایشان انجام دهد.

از آنجایی که انتقال ابزار و وسایل به مناظق محروم مشکل است. تعدادی از کادر درمانی که برای نجات مردم و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مناطق دور افتاده می‌روند می‌توانند با آمبولانس  تا حدودی شرایط را برای خدمات رسانی مهیا کنند. در این زمان هم ممکن است که آمبولانس  اجاره شود.

انتخاب خودروها بر اساس استانداردهای کشوری انجام شده است و در این میان، مجهزترین و جدیدترین گزینه ها در نظر گرفته شده اند. برای تامین و انتخاب تجهیزات داخلی آمبولانس  ها، علاوه بر داشتن استانداردهای اجباری داخلی، سایر استانداردهای بین المللی مورد توجه در انتقال پزشکی را نیز لحاظ شده است.

خدمات آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

انتقال پزشکی بیماران با آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

 با دسترسی آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

 

شبانه روزی

مطابق انتظاری که از مراکز آمبولانس  خصوصی می رود، این مرکز اهداف و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت خود را با در اولویت قرار دادن انتقال پزشکی بیماران تعریف نموده است. بر این اساس، امکانات در نظر گرفته شده، برای علمی ترین، سریعترین و بهینه ترین روش انتقال بیماران بین منزل و مراکز تشخیصی و درمانی و نیز بین مراکز تشخیصی و درمانی طراحی شده اند.

بنابراین، این واحد با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسینهای فوریتهای پزشکی، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویسهای انتقال پزشکی را در کوتاهترین زمان و با رعایت ضوابط مراکز نظارتی انجام داده و همچنین، در زمان انجام عملیات انتقال، پزشک مسئول فنی بر حسن انجام کار نظارت کامل خواهد داشت.

انتقال پزشکی بیماران نیازمند مراقبتهای ویژه با آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

بیمارانی که در بخشهای مراقبتهای ویژه بستری هستند برای انتقال پزشکی نیازمند امکاناتی متفاوت و متناسب شرایط بیمار می باشند. علاوه بر امکانات و تجهیزاتی متناسب با نیاز بیماران، انجام موفق چنین ماموریتهایی در گروی کادری آموزش دیده و مجرب است.

واحد آمبولانس ایران  ، با در اختیار داشتن خودروهای مناسب و نیز تکنسینهای آموزش دیده و پزشکان اورژانس با تجربه و دانش روز، امکان انتقال بیماران در شرایط CCU، ICU، NICU و PICU را دارد.

انتقال هوایی بیماران در شرایط ویژه

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

در شرایطی که بیماران به دلایل فوریت پزشکی و یا موقعیت جغرافیایی نیاز به انتقال هوایی دارند، واحد آمبولانس  کمک رسان، امکان پروازهای پزشکی بوسیله جت آمبولانس  و یا هلی کوپتر را تامین می نماید. در این راستا، واحد آمبولانس ایران  ، از پزشکان و تکنسینهای آموزش دیده در زمینه پزشکی هوایی بهره می برد.

 

 

 

آمبولانس  خصوصی در ایران   اجاره آمبولانس  در ایران   با قیمت مناسب

امروزه با توجه به پاندمی رخ داده به دلیل بیماری کرونا نیاز به استفاده از آمبولانس  خصوصی ایران   در کلان شهر ایران   بسیار اهمیت دارد زیرا که بسیاری از افرادی که دارای بیماری به جز کرونا هستند در صورت در معرض قرار گرفتن ویروس کرونا به دلیل ضعف ایمنی سریعا آلوده می شوند و ممکن است که به مرگ بیمار منجر شود. به همین دلیل استفاده از آمبولانس  خصوصی و داشتن شماره آمبولانس  بسیار ضروری می باشد.

با ما تماس بگیرید

تعرفه آمبولانس  خصوصی ایران 

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از تعرفه آمبولانس  خصوصی با ما تماس بگیرید. لازم بذکر است تعرفه آمبولانس  خصوصی در ایران   به دلیل ترافیک و مشکلات خاصی که این کلانشهر دارد معمولا بالاتر از سایر شهر ها می باشد.

اجاره روزانه آمبولانس  خصوصی

 

 

 

اجاره روزانه آمبولانس  با توجه به نوع آمبولانس  و امکانات آن متفاوت خواهد بود معمولا آمبولانس  های نوع VIP از همه مدل ها گرانتر و بعد از آن مدل های تیپ A و B گرانتر می باشند. البته اجاره روزانه آمبولانس  خصوصی در موارد خاص برای حمل نوزاد و بیماران اعصاب و روان هم تعرفه خاص خود را خواهد داشت. اجاره آمبولانس  خصوصی ایران   معمولا 75% قیمت حمل بیمار می باشد که این مورد در ابلاغیه وزارت بهداشت و آموزش پزشکی می باشد. که با توجه به شهر و تیپ آمبولانس  تعیین می شود.

قیمت آمبولانس  خصوصی ایران 

اگر منظور از قیمت آمبولانس  تعرفه حمل بیمار توسط آمبولانس  باشد که در قسمت بالا به آن مورد که تعرفه سال 1400 می باشد اشاره شد. ولی اگر هدف از قیمت آمبولانس  خصوصی خرید آمبولانس  و ماشین و تجهیزات آمبولانس  می باشد .این قیمت نیز با توجه به مدل نوع و برند آمبولانس  و تجهیزات سوار شده در کابین این ماشین متفاوت خواهد بود. که البته برای نیل به این هدف در بخش خصوصی ماشین ونی خریداری شده و سپس توسط تجهیزات پزشکی مجهز می شود. ولی برخی از خودروها به صورت اختصاصی برای آمبولانس  خصوصی ایران   تجهیز و خریداری شده اند.

آمبولانس  خصوصی ارزان ایران 

با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و پاندمی کرونا همگان به دنبال خدمات ارزانتر و اقتصادی تر هستند. به خصوص در بخش درمان بیماران هزینه ها سرسام آور می باشد. برای پیدا کردن آمبولانس  خصوصی ارزان ایران   شما می توانید از ایران   استفاده نمایید که تمامی آمبولانس  های ایران   را در تمام نقاط تحت پوشش خود دارد و شما می توانید با مقایسه قیمت آمبولانس  ارزان را در این منطقه پیدا کنید. ولی آمبولانس  خصوصی ارزان ایران   به این معنی نیست که این مرکز خدمات کمتری را ارائه می دهد بلکه این قیمت منصفانه نشان از منصف بودن این مجموعه و داشتن قیمت رقابتی برای ارائه خدمات می باشد.

شماره تلفن آمبولانس  خصوصی ایران 

آمبولانس  در ایران    آمبولانس  خصوصی در ایران 

برای داشتن شماره تلفن آمبولانس  خصوصی ایران   شما بایستی مواردی را در نظر بگیرید سپس اقدام به پیدا کردن شماره تلفن آمبولانس  کنید. اولین مورد محل و منطقه اعزام آمبولانس  می باشد. مورد بعدی نوع آمبولانس  مورد نیاز شما می باشد که ممکن است برخی از مناطق اعزام آمبولانس  نوع خاص آمبولانس  را که شما نیاز دارید نداشته باشند به همین دلیل باید در سرچ خود این مورد را نیز مد نظر داشته باشد. و مورد سوم قیمت این خدمات می باشد. ولی برای پیدا کردن بسیاری از شماره تلفن آمبولانس  خصوصی با قیمت و امکانات مناسب در تمام مناطق ایران   شما می توانید از موسسه آمبولانس ایران   استفاده کنید که بهترین و سریعترین امکانات را با بهترین قیمت دریافت کنید.

با ما تماس بگیریدآمبولانس

با توجه به شیوع بیمار کرونا و افزایش تعداد بیماران بدحال و نیاز مبرم به استفاده از آمبولانس  و اعزام بیمار به مراکز درمانی عمدتا در شهر ایران   و سایر کلانشهرها اعزام آمبولانس  در بخش دولتی با تاخیر صورت می پذیرد به همین دلیل استفاده از آمبولانس  در این وضعیت ضروری به نظر می رسد. و همچنین داشتن شماره آمبولانس  خصوصی ایران   نیز امروزه یکی از ضروریات می باشد. آمبولانس  خصوصی ایران   با توجه به این که در تمام مناطق ایران   وجود دارد می تواند سریعا به بیمار شما رسیدگی کرده و آن را به نزدیکترین بیمارستان دولتی ویا خصوصی و یا هر مرکز درمانی مد نظر شما برساند.

آمبولانس  خصوصی ایران 

این مرکز یعنی آمبولانس  خصوصی ایران   در نزدیکی منطقه نامبرده در ایران   واقع شده است و برای ارائه خدمات به متقاضیان آن منطقه آماده می باشد. مرکز خدماتی آمبولانس ایران   دارای یک ایستگاه اعزام آمبولانس  در آن منطقه می باشد. شما با تماس با این مرکز و درخواست آمبولانس  در صورتی که نزدیک به آمبولانس  خصوصی ایران   باشید در کمترین زمان ممکن برای شما اعزام اکیپ و آمبولانس  صورت می پذیرد. همچنین شما با سرچ عنوان آمبولانس  و یا با مراجعه به سایت مذکور می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

در خصوص آمبولانس  خصوصی در شهر ایران   باید گفت که در مواردی همانند برپایی یک همایش یا جلسه مهم که افراد سرشناسی در آن حضور دارند (و حملاتی از سوی دیگران ، حوادث ناخواسته محیطی یا نارسایی های جسمی آنان سلامتی و زندگی آنان را تهدید می کند) ، گردهمایی هایی که افراد زیادی در آن حضور دارند ، سفارتخانه یا دیگر اماکنی که شخصیتی تاثیرگذار و پر اهمیت در آن زندگی می کند و یا در کنار زمین های ورزشی که ورزشکاران فعالیت های مخاطره آمیزی را انجام می دهند حضور این پدیده الزامیست .

با کنار هم قرار دادن دو مطلب فوق می بینیم که از یک سو آمبولانس ی دولتی جهت رزرو شدن وجود ندارد و از سویی دیگر نمی توان در مواردی از حضور این وسیله چشم پوشی کرد ، در نتیجه اینکه آمبولانس  خصوصی در شهر ایران   و اجاره این وسیله به همراه تیم پزشکی مسقر در آن از سامانه های مطرح و شناخته شده این حوزه – مانند مجموعه آمبولانس ایران   – راه حلی مقرون بصرفه ، با کیفیت ، بدون محدودیت های دست و پا گیر و دسترسی به حجم بالایی از خودروهای امدادی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات امدادی می باشد .

 

تفاوت آمبولانس  خصوصی و دولتی

قطعاً همه شما حداقل یک بار آمبولانس  هایی که در صحنه تصادفات و سوانح مختلف حضور پیدا می کنند و یا آژیرکشان از خیابان های شهر عبور می کنند را دیده اید ؛ اما خوب است که بدانید آمبولانس  های خصوصی هیچ ارتباطی به این موضوعات ندارند و تمام ماشین های امدادی که شما در صحنه های دلخراش تصادفات و سوانح می بینید آمبولانس  های دولتی هستند.

در واقع بر طبق قوانینی که در حوزه درمان در کشور ما جاری است رسیدگی به موارد اورژانسی و سوانح مختلف بر عهده آمبولانس  های دولتی می باشد. این ماشین ها که با شماره تلفن معروف ۱۱۵ به سادگی در دسترس هستند وظیفه مراجعه به محل حادثه ، بررسی شرایط آسیب دیدگان ، انجام فعالیت های ضروری پزشکی و انتقال افراد به مراکز رمانی در اسرع وقت را به عهده دارند .

قیمت آمبولانس  خصوصی

همانطور که اطلاع دارید آمبولانس  ماشینی است که عموماً برای حمل انواع بیماران ، مجروحان و حادثه دیدگان به نزدیک ترین مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً دراتاق پشتی ماشین که محل قرار گرفتن بیمار و تیم پزشکی است مجموعه ای از تجهیزات پزشکی همچون کپسول اکسیژن ، مواد ضدعفونی کننده ، باند ، گاز استریل ، بتادین و الکل و همچنین داروهای مورد نیازی که عموماً در موارد اورژانسی مورد استفاده قرار می گیرند وجود دارند. البته رسیدن به محل حضور بیمار و انتقال او به مرکز درمانی تنها یکی از کارهای آمبولانس  خصوصی ایران   است.

آمبولانس  های خصوصی ایران   وظایف بسیار متنوعی انجام می دهند که به عنوان نمونه می توانیم به انتقال بیماران از یک مجموعه پزشکی به یک مرکز درمانی دیگر برای انجام یک عمل و یا یک آزمایش خاص اشاره کنیم ؛ همچنین حضور در اماکنی که احتمال جراحات افراد و یا اتفاقات غیر مترقبه برای آنها وجود دارد ( مانند ورزشگاه ها ، مراکز ورزشی ، اماکن تفریحی ، شهر بازی ها ، استخر ها و غیره ) نیز از دیگر مسئولیت های آنان است. اما مسئله ای که مورد توجه بسیاری از افرادی که در مورد این موضوع تحقیق می کنند قرار دارد مسئله قیمت آمبولانس  خصوصی است. مسئله هزینه های اجاره این ماشین ها موضوعی است که عوامل متعددی بر آن تاثیر می گذارند و نرخ قیمت این ماشین ها در شرایط مختلف ، متفاوت خواهد بود که در ادامه سعی می کنیم به بررسی برخی از این عوامل بپردازیم.

 

 

 

از عوامل تاثیر گذاری که می تواند در بالا و پایین رفتن هزینه اجاره آمبولانس  کاملاً موثر باشد مسافتی است که این ماشین ها باید طی کنند. به عنوان مثال هزینه ای که باید برای طی مسافت ایران   تا شمال کشور به آنها بپردازیم مسلماً با مبلغی که در مسافت های داخل شهر ایران   پرداخت می گردد کاملاً متفاوت است و این یک امر بدیهی است زیرا قیمت وابسته به نوع جابجایی است و جابجایی همیشه در بعد مسافت شکل می گیرد و به این ترتیب مسافت است که بر قیمت آمبولانس  خصوصی تاثیر می گذارد.

همانطور که گفتیم عوامل مختلفی بر قیمت و هزینه این ماشین های امدادی تاثیرگذار هستند. کادر پزشکی که در آمبولانس ایران   حضور دارند نیز از این عوامل محسوب می شوند. اجازه دهید این موضوع را با طرح مثالی برایتان شفاف سازیم. گاهی اوقات یک بیمار که حال وخیمی ندارد و فقط برای انجام چند آزمایش و یا یک عمل جراحی به بیمارستان دیگری انتقال می یابد می تواند با استفاده از آمبولانس  و حضور تنها یک پرستار این مسیر را طی کرده و به سلامت به مقصد خود برسد اما در پاره ای اوقات بیماری که در آمبولانس  قرار می گیرد شرایط بسیار وخیمی دارد به طوری که لازم است یک تیم پزشکی مجرب تا انتهای مسیر او را همراهی کنند تا در صورت بروز اتفاقات ناگوار مانند حمله های تنفسی و قلبی و دیگر موارد به سرعت وارد عمل شده و جان او را نجات دهند. در چنین شرایطی مسلم است که قیمت آمبولانس  خصوصی با حضور یک تیم پزشکی کاملا ًبا اجاره آن ماشین بدون حضور پزشکان تفاوت دارد؛ این نیز یک موضوع بدیهی است و شما در هر مرکز درمانی به خوبی شاهد این موضوع بوده اید که پزشکان برای ارائه خدمات درمانی خود اغلب مبالغی همچون حق ویزیت ، حق عمل و موارد دیگری از این دست را از بیماران دریافت می کنند.

 

 

 

اگر گذرتان به داروخانه ها افتاده باشد متوجه می شوید که اغلب دارو ها بخصوص آن دسته از داروهایی که تخصصی بوده و برای رفع برخی امراض خاص استفاده می شوند قیمت های نسبتاً بالایی دارند. این موضوع به سادگی بیانگر این مطلب خواهد بود که اگر در داخل آمبولانس  بیمار به واسطه بیماری خود دچار اتفاق ناگواری شد و پزشکان حاضر در آنجا مجبور به استفاده از دارو های داخل ماشین برای او شدند و یا اگر به خاطر مشکلات تنفسی از کپسول اکسیژن آمبولانس  برای بیمار استفاده نمودند در انتهای مسیر و در زمان پرداخت هزینه اجاره ماشین مبلغی هم بابت دارو های استفاده شده از او اخذ خواهد شد. ضمن اینکه همانطور که در تمام مراکز درمانی برای تزریق انواع آمپول ها و سرم ها هزینه های تزریقات دریافت می شود در صورت استفاده بیمار از آمپول و سرم در داخل ماشین ، این هزینه ها نیز به قیمت آمبولانس  خصوصی اضافه می گردد و بیمار موظف به پرداخت آن است.

تلفن آمبولانس  خصوصی ایران 

موضوعی که باید در مورد آمبولانس  های خصوصی بدانید این است که همانطور که از اسم این ماشین ها می توان فهمید متعلق به دولت نبوده و به یک شرکت خصوصی تعلق دارند . از آنجایی که شرکت های متعددی در این زمینه وجود دارند و هر کدام به صورت جداگانه و مستقل مشغول به ارائه خدمات هستند ، واضح است که شماره تلفن هر کدام از این شرکت ها با هم متفاوت است

به عنوان مثال برای اینکه بتوانید از خدمات آمبولانس  خصوصی ایران   استفاده کنید باید از شماره های استفاده نمایید. به خاطر داشته باشید که اگر قصد دارید تا از شهرستان های مختلف برای دریافت خدمات درمانی آمبولانس ی تماس بگیرید باید تلفن آمبولانس  خصوصی را بر خلاف ۱۱۵ با وارد کردن پیش شماره شهر ایران   شماره گیری نمایید. این موضوع برای افرادی که در داخل ایران   ساکن هستند و قصد دارند با تلفن همراه با این مرکز تماس بگیرند نیز صادق است .

آمبولانس  های خصوصی ایران   می توانند همراهی مطمئن برای بیمارانی باشند که قصد دارند به دلایل مختلف از منزل به بیمارستانی خاص جابجا شوند و یا از یک مرکز درمانی مثلاً به دلیل عدم وجود یک تخصص ویژه قصد انتقال به بیمارستان پیشرفته تری را دارند اما به دلیل ناتوانی جسمی و یا وخامت حالشان نمی توانند این کار را بدون همراه داشتن خدمات پزشکی انجام دهند.

0 نظر